7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΡΧΙΚΗ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ
Η ΙΣΤΟΡΙΑ
ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
>
ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
ΧΡΗΣΙΜΑ ΕΝΤΥΠΑ
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΣΧΟΛ. ΜΟΝΑΔΑΣ
ΚΤΙΡΙΑΚΗ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ
ΔΡΑΣΕΙΣ
ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ
ΔΩΡΕΕΣ-ΧΟΡΗΓΙΕΣ
ΕΠΙΚΑΙΡΑ
>
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2023-2024
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2022-2023
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2021-2022
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2020-2021
ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
>
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2022-2023
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2021-2022
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2020-2021
ΣΧΟΛΙΚΗ ΒΙΑ
ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
ΤΑΞΕΙΣ
Α' ΤΑΞΗ
Β' ΤΑΞΗ
Γ' ΤΑΞΗ
Δ' ΤΑΞΗ
ΣΤ' ΤΑΞΗ
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΓΑΛΛΙΚΑ
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ
ΔΙΑΦΟΡΑ
ΥΛΙΚΟ
ΧΡΗΣΙΜΑ
ΦΙΛΑΝΑΓΝΩΣΙΑ
ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ
2023-2024
2022-2023
2021-2022
<
>
Διευθυντής
Αθανασόπουλος Αναστάσιος
Υποδιευθυντής
Αναστασόπουλος Σπύρος
Τμήμα Α1
Μπίκα Μαρία
Τμήμα Α2
Ζαρμπούτη Αρίστη
Τμήμα Β1
Μπουζιοπούλου Ελένη
Τμήμα Β2
Γκούση Βάσω
Τμήμα Γ1
Ζέρβα Σοφία
Τμήμα Γ2
Παππά Άννα
Τμήμα Δ1
Σβανά Ελένη
Τμήμα Δ2
Πολυδώρου Βούλα
Τμήμα Ε1
Φιλιππίδου Ελένη
Τμήμα Ε2
Κανιαδάκη Βάσω
Τμήμα ΣΤ1
Ζαρζαρή Εύη
Τμήμα ΣΤ2
Δήμας Χαράλαμπος
Ολοήμερο
Σταυρινός Ανδρέας
Νικολόπουλος Χρήστος
Φυσικής Αγωγής
Ταλαντζή Βάσω
Παπαδοπούλου Τζένη
Εικαστικών
Σπανού Γαρυφαλιά
ΤΠΕ
Αναστασόπουλος Σπύρος
Μουσικής
Φλυτζάνης Χριστόφορος
Αγγλικών
Ζαχαροπούλου Χρυσάνθη
Μαχαιρίδου Αλεξάνδρα
Γαλλικών
Τακμάζογλου Βαρβάρα
Θεατρ. Αγωγής
--
Τμήμα Ένταξης
Αλεξανδρόπουλος Βασίλης
Παράλληλης Στήρ.
Ανθούλλη Ανθή
Νικολάου Παναγιώτα
Πολύζου Δήμητρα
Κάραλης Μιχάλης
Λίλιου Κατερίνα
Σεμιδαλάς Νικήτας
Σκληρή Μαρία
Φλεμετάκης Μανώλης
Ψυχολόγος
Γκούντρα Μαργαρίτα
Κοινωνικός Λειτουργός
Αραπάκος Λάμπρος
Διευθυντής
Αθανασόπουλος Αναστάσιος
Υποδιευθύντρια
Πολυδώρου Παρασκευή
Τμήμα Α1
Τσάκωνα Μαρία
Τμήμα Α2
Γκούση Βάσω
Τμήμα Β1
Φιλιππίδου Ελένη
Τμήμα Β2
Παππά Άννα
Τμήμα Γ1
Κανιαδάκη Βάσω
Τμήμα Γ2
Πολυδώρου Παρασκευή
Τμήμα Δ1
Ζαρμπούτη Αρίστη
Τμήμα Δ2
Μπίκα Μαρία
Τμήμα Ε1
Ζαρζαρή Εύη
Τμήμα Ε2
Δήμας Χαράλαμπος
Τμήμα ΣΤ1
Σβανά Ελένη
Ολοήμερο
Σταυρινός Ανδρέας
Νικολόπουλος Χρήστος
Φυσικής Αγωγής
Ταλαντζή Βάσω
Παπαδοπούλου Ευγενία
Εικαστικών
Τσούγης Αλέξανδρος
ΤΠΕ
Αναστασόπουλος Σπύρος
Μουσικής
Νικολακάκη Αναστασία
Αγγλικών
Μυλωνά Σοφία
Σιδηροπούλου Μαρίκα
Γαλλικών
Τακμάζογλου Βαρβάρα
Θεατρ. Αγωγής
Αντωνίου Χριστίνα
Τμήμα Ένταξης
Αλεξανδρόπουλος Βασίλειος
Παράλληλης Στήρ.
Σιγάλα Ελισσάβετ
Καμουτσή Βάλια
Κάραλης Μιχάλης
Μάντζιος Σωτήριος
Παπουτζέλια Ροδούλα
Πήττας Δημήτριος
Πολύζου Δήμητρα
Ψυχολόγος
Γκούντρα Μαργαρίτα
Κοινωνικός Λειτουργός
Αραπάκος Λάμπρος
Διευθυντής
Αθανασόπουλος Αναστάσιος
Υποδιευθύντρια
Πολυδώρου Παρασκευή
Τμήμα Α1
Φιλιππίδου Ελένη
Τμήμα Α2
Παππά Άννα
Τμήμα Β1
Κανιαδάκη Βάσω
Τμήμα Β2
Γκούση Βάσω
Τμήμα Γ1
Ζαρμπούτη Αρίστη
Τμήμα Γ2
Μπίκα Μαρία
Τμήμα Δ1
Ζαρζαρή Εύη
Τμήμα Δ2
Δήμας Χαράλαμπος
Τμήμα Ε1
Δεληγιάννης Χαράλαμπος
Τμήμα ΣΤ1
Σπυροπούλου Βάσω
Τμήμα ΣΤ2
Πολυδώρου Παρασκευή
Ολοήμερο
Σταυρινός Ανδρέας
Νικολόπουλος Χρήστος
Φυσικής Αγωγής
Ταλαντζή Βάσω
Παπαδοπούλου Ευγενία
Εικαστικών
Γεμιστού Θεανώ
ΤΠΕ
Αναστασόπουλος Σπύρος
Μουσικής
Νικολακάκη Αναστασία
Αγγλικών
Αντωνάκου Μαρία
Μακρίδη Άννα
Γαλλικών
Τακμάζογλου Βαρβάρα
Θεατρ. Αγωγής
Ζωγοπούλου Χριστίνα
Τμήμα Ένταξης
Αλεξανδρόπουλος Βασίλειος
Παράλληλης Στήρ.
Ζούμπερη Σοφία
Καμουτσή Βάλια
Κάραλης Μιχάλης
Λούλου Μαρία
Σιώζου Ελισσάβετ
Τσιφλάκου Ροδοθέα
Καραγιάννη Ελευθερία
Κουρή Πωλίνα
Ψυχολόγος
Κυριαζή Ευαγγελία
Κοινωνικός Λειτουργός
Κελεπούρη Σπυριδούλα
ΑΡΧΙΚΗ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ
Η ΙΣΤΟΡΙΑ
ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
>
ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
ΧΡΗΣΙΜΑ ΕΝΤΥΠΑ
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΣΧΟΛ. ΜΟΝΑΔΑΣ
ΚΤΙΡΙΑΚΗ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ
ΔΡΑΣΕΙΣ
ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ
ΔΩΡΕΕΣ-ΧΟΡΗΓΙΕΣ
ΕΠΙΚΑΙΡΑ
>
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2023-2024
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2022-2023
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2021-2022
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2020-2021
ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
>
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2022-2023
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2021-2022
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2020-2021
ΣΧΟΛΙΚΗ ΒΙΑ
ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
ΤΑΞΕΙΣ
Α' ΤΑΞΗ
Β' ΤΑΞΗ
Γ' ΤΑΞΗ
Δ' ΤΑΞΗ
ΣΤ' ΤΑΞΗ
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΓΑΛΛΙΚΑ
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ
ΔΙΑΦΟΡΑ
ΥΛΙΚΟ
ΧΡΗΣΙΜΑ
ΦΙΛΑΝΑΓΝΩΣΙΑ
ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ